Ťiang Su Shuo Ying přesnost stroje Co., Ltd. je přední die řezací stroj výrobce v Číně, s více než 20 let vývoje, 15 let export zkušenosti. Společnost se nachází v provincii jiangsu yancheng město Dagang město průmyslové zóny.

Shuo Ying společnost výroba série CE a ISO schválen stroje: swing arm řezací stroj; cestování stroj statorového; čtyři sloupce letadlo řezací stroj; hydraulické ustupující hlavy řezací stroj, mnohotvárné krmení PLC řezací automat; horké řezací stroj a tak dále.

Shuoying stroje jsou široce používány v mnoha průmyslových odvětvích, včetně podlahové materiály, auto dekorace interiéru část, pěny a gumy, balení, brusiva, plast & kůže, oděv a textil, obuv a klobouk, elektronika atd.,

Shuo Ying společnost má skupina profesionálních mechanický design tým, QA, prodej a QC týmu, zajišťující vysokou kvalitu stroje a perfektní servis.

Naše stroje si výhrou domácích i zahraničních trzích. 60 procent stroje export do více než 30 zemí v celém světě.

Ťiang Su Shuo Ying přesnost Machinery co, Ltd.sincerely doufat, že pracovat s více partnery z celého světa. Vítáme vás k návštěvě naší společnosti kdykoli!