Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat
Kuličkový řezací stroj

Kuličkový řezací stroj

Popis

Pokud jde o kuličkové výrobky, běžně se volí automatické podávání pomocí řezacího stroje s posuvnou hlavou s válcovou hlavou, automatického podávání pomocí kleští s vysekávacím strojem s řezací hlavou nebo rotačního řezacího stroje s rotační pohyblivou hlavou atd. Obecně není třeba opakovaně řezat velký tlak jednovrstvý materiál pro fotbal, basketbal, tenisový míček, volejbal atd.

Content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Mezi těmi slavnými výrobci strojů na řezání koulí je společnost Shuoying Precision Machinery v Číně konkurenčním zlatým dodavatelem strojů na řezání koulí. Od nás můžete získat výrobky s certifikací CE.

Pokud jde o kuličkové výrobky, běžně se volí automatické podávání pomocí řezacího stroje s posuvnou hlavou s válcovou hlavou, automatického podávání pomocí kleští s vysekávacím strojem s řezací hlavou nebo rotačního řezacího stroje s rotační pohyblivou hlavou atd. Obecně není třeba opakovaně řezat velký tlak jednovrstvý materiál pro fotbal, basketbal, tenisový míček, volejbal atd. Obvykle je požadovaný tlak 250KN ~ 350KN, takže se pro výrobu míčových výrobků široce používá automatický hydraulický vysouvací stroj hlavy hlavy.

1) Automatické podávání strojem na řezání válcovou hlavou

图片 3.png

2) Automatické podávání pomocí kleští s vysekávací hlavou

图片 4.png


3) Automatické krmení Rotační pojezdová řezací hlava

图片 5.png


Hot Tags: výrobci strojů na řezání kuliček, dodavatel Čína, zlatý dodavatel, certifikováno CE

You Might Also Like