Řezací stroj pro řezací stroj na řezání obrazovky

Řezací stroj pro řezací stroj na řezání obrazovky
Podrobnosti o produktu

Stroj na řezání výkyvným ramenem Model SYJ-2C / 22 SYJ-2C / 27 je ideální typ stroje pro výrobu chráničů obrazovky. Pro řezání plastového materiálu lze použít řezací stroj na řezací stínítko pro ochranu obrazovky. Screen protector řezací lis swing rameno řezací stroj vyrobený shuoying přesné stroje je hot selling produkt.


POUŽITÍ A VLASTNOSTI

Je vhodný pro řezání všech druhů jednovrstvých nebo vícevrstvých materiálů z kůže, plastu, lepenky, tkaniny a dalších malých nekovových materiálů. Je to ideální řezací zařízení pro obuvnictví, tašky a kufry, oblečení, automobilový průmysl, umělecké zboží, obalové materiály, elektrony a další průmyslová odvětví.

1. Dva režimy řezání zvolit: (I) malý tlak (P) bezproblémové nastavení, (Ⅱ) Není třeba nastavit výšku řezné zápustky v důsledku použití inteligentního tlaku (T) zpětné vazby, výška řezného lisu nemá vliv na řezání Hloubka a každý řezný bod může dosáhnout ideálního výsledku řezání.

2. Stojan je opatřen samomazacím systémem dvojitého stojatého statického tlaku okruhu, který činí obsluhu snadnější a volnější při práci.

3. Hlavní součásti, které používají vysoce spolehlivé dovezené díly, s nižší hlučností, vysokou účinností a úsporou energie.

4. Obsluha oběma rukama zajišťuje vysokou bezpečnost obsluhy.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Max. Řezné síly

22T / 2 2 0kN

27T / 270kN

Rychlost řezání

0,15 m / s

Rozsah nastavení zdvihu

0 až 70 mm

0-100 mm

Rozsah pracovních stolů

3 5-1 0 5 mm

45-145 mm

Velikost kyvného ramene

36 0 × 430 mm

50 0 × 500 mm

Velikost spodního pracovního stolu

9 00 × 43 0 mm

1000 × 500 mm

Výkon motoru

1,1kW

1,5 kW

Rozměry stroje

900 × 90 × 1350 mm

1000 × 100 × 1400 mm

Čistá hmotnost

680kg

980kg


Poznámka: U jiných typů řezacího stroje se podívejte na následující řady:

1, řezací stroj s otočným ramenem

2, přesný čtyřboký řezací stroj

3, Stroj na obrábění hlavy

4, řezací stroj s hydraulickou utahovací hlavou

5, Multiform automatický podavač PLC

6, Stroj na řezání za tepla

Shuoying stroje jsou široce používány v mnoha odvětvích, včetně:

Materiál podlah, součást interiéru interiéru, pěna a pryž, obal, brusiva, plast a kůže, oblečení a textil, obuv & klobouk, elektronika atd.


Mezi ty slavné obrazovky chránič řezných lisů swing rameno stroje pro řezání stroje, Shuoying Precision Machinery je konkurenční screen protector řezání lisu swing rameno řezání stroje zlatý dodavatel v Číně. Certifikované produkty CE získáte od nás.
Dotaz