Automatické krmení Clicker Press pro velký materiál šarže

Automatické krmení Clicker Press pro velký materiál šarže
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Použití a funkce
Je vhodný pro přímé řezání jednovrstvé nebo vícevrstvé kůže, pryže, plsti, tkaniny, nylonu, textilu, koberce, čistících prostředků a dalších materiálů pomocí řezacího lisu na povrchu dopravníkového pásu pro automatické podávání a velkoplošný, dávková výroba a kontinuální řezání.
1. Ovládací program PLC s dotykovým displejem, má dva druhy režimu nastavení řezné zápustky (automatické a ruční) pro výběr pro řezání.
2. Speciální pásový dopravník PU se zadním pryžovým kotoučem pro automatické podávání a spojitým řezacím zařízením, může zvýšit účinnost řezání.
3. Manuální nastavení zařízení pro umístění do klecí čtyř sloupků, které mohou efektivně řídit hloubku řezu.
4. Dvojité olejové válce, přesná čtyřbodová konstrukce automatického vyvažování, která zaručuje jednotnou hloubku řezu každé řezné polohy.
5. Když horní řezací deska spadne a dotýká se řezného lisu, může automaticky zpomalit řezání, aby řezný materiál nepřekročil velikost chyby mezi horní a spodní vrstvou.
6. Je vybavena automatickým mazacím systémem pro centrální zásobování olejem, aby byla zajištěna pracovní přesnost a prodloužená životnost stroje.
7. Při řezání pomocí bezpečnostní mřížky zajistíte vysokou bezpečnost obsluhy.

technické parametry

Maximální řezná síla

1000kN

Rozsah nastavení jízdy

0 až 130 mm

Rozsah pracovních stolů

60 - 190 mm

Velikost horní lisovací desky

1600 * 980 mm

Velikost spodního pracovního stolu

1600 * 1000 mm

Výkon motoru

11kW

Frekvence, fáze napětí

jednofázové nebo třífázové 220 / 380V

Čistá hmotnost

5800kgs

Celková hmotnost

5850kgs

Dimenze

3850 * 2400 * 1850 mm


2.png

3.png

4.png

Mezi ty slavné auto krmení clicker tisk pro velké výrobci šarže materiálu, Shuoying Precision Machinery je konkurenční auto krmení clicker lis pro velké dávky materiálu zlatý dodavatel v Číně. Certifikované produkty CE získáte od nás.
Dotaz