Automatický balicí stroj na řezání balíků

Automatický balicí stroj na řezání balíků
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Automatický balicí stroj na řezání balíků

Použití a vlastnosti  
1. Používá se hlavně pro řezání blistru, umělé kůže, plastů, kaučuku, nylonu, lepenky, laminovaných materiálů, pěny a různých syntetických materiálů.
2. Řídicí systém PLC zaručuje snadnou obsluhu a hromadnou výrobu.
3. Úspora práce: Automatický stroj na řezání papíru pro balení PP Blister vyžaduje pouze dva pracovníky, aby jej obsluhovali.
4. Malý motor, malé olejové čerpadlo, elektrické a úsporné oleje. Stroj je vybaven mazacím systémem, který snižuje opotřebení a prodlužuje životnost.
5. Speciální řídicí systém pro nízkou spotřebu 24V.
6. Dolní limit zdvihu je řízen časovým okruhem s vysokou přesností, takže je možné vyrábět vysoce kvalitní výrobky.
7. Produkty s různou výškou lze vyrábět ve stejnou dobu.
8. Na vyžádání jsou k dispozici speciální specifikace.

 

Výhody stroje   
1.Dvojitá bilance ojnice a hydraulický pohon. Všechny pohyblivé části mají automatický mazací systém, čímž prodlužuje životnost stroje a zvyšuje přesnost řezání.
2. Horní lisovací deska rychle klesá a když se nachází blízko řezné formy, automaticky se zpomalí. Takže horní a dolní strana materiálů má sotva nějaký rozdíl v rozměrech.
3. Speciálně konstruovaná konstrukce stroje zabraňuje úniku oleje.
4. Technologie ukládání energie s kolečkem se podílí na vysokotlakém řezání a šetří energii. Teplota oleje se nezvýší.
5. Mechanismus nastavení zdvihu umožňuje snadno a přesně nastavit výšku řezu podle různých řezných forem.
6. Hlavní těsnicí prvky jsou vyráběny v Německu. Klíčové hydraulické části a elektrické spotřebiče jsou dováženy a mají dlouhou životnost.
7. Po vysokofrekvenčním kalení bude plocha oběžného kola válcové tyče tvrdě chromovaná, čímž se prodlužuje životnost stroje.
8. Hydraulický systém využívá automatické přidávání válce pro zvýšení rychlosti oleje. Při práci se rychle snižuje a hydraulické čerpadlo je ve stavu vykládky. Vytváří méně tepla a může pracovat nepřetržitě po dlouhou dobu.

 

Strojové obrázky

9.jpg

10.jpg

Mezi těmito známými výrobci automatických blistrových balíků řezacích strojů, Shuoying Precision Machinery je konkurenceschopné automatické blistrové balení řezací stroj zlatý dodavatel v Číně. Certifikované produkty CE získáte od nás.
Dotaz