Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat
Plně automatické podlahové materiálu řezací stroj

Plně automatické podlahové materiálu řezací stroj

Popis

POUŽÍVÁNÍ a charakter: Stroj se široce používá pro řezání různých nekovových materiálů v takových oborech jako kůže, plast, plastové obaly, hadřík, kusy pěnového materiálu, koberce, podlahy a atd tím, že tvoří fréza. 1. mechanismus double olejová válec, přesné vedení čtyři sloupce a automatické...

Content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

POUŽÍVÁNÍ A CHARAKTER:
Stroj se široce používá pro řezání různých nekovových materiálů v takových oborech jako kůže, plast, plastové obaly, hadřík, kusy pěnového materiálu, koberce, podlahy a atd tím, že tvoří frézy.
1. mechanismus double olejová válec, přesné vedení čtyři sloupce a automatické vyrovnávání připojovací tyč může být dosáhnout vysoký Zatěžovatel řezná síla a zaručit stejné hloubky řezu každé pozice.
2. použití PLC počítač dotykovou obrazovku kontrolních postupů, servo motor řidič přepravní systém, pojistit, krmení přesný rozsah, stabilní rychlosti jízdy.
3. být snížit podávání materiálu a vybíjení v běžícím pásu a uvědomit si dopravní pás v přímo materiálu břitu.
4. zvláštní nastavení mechanismus provede úpravu cestování, jednoduché a přesné ve spojení s die řezačka a hloubku řezu.
5. když prkénko se stlačí dolů se obrátit na frézu, provádí automatické a pomalé stříhání aby žádná chyba velikosti mezi horní vrstvou a nejspodnější vrstvu řezu materiálů.
6. centrální ropy dodávky automatický mazací systém zaručuje životnost a přesnost stroje.
7. zvláštní specifikace může být objednávka, uspokojení potřeby různých zákazníků

Stroje zobrazit
Jsme se liší od ostatních: kvalitní stroje jsou z kvalitních dílů.

Nejlepší služby:
1. máme profesionální tým, aby různé druhy profilovací stroje našich zákazníků, od návrhu, zpracování, sestavování, ladění, dodání.
2 odešlete své muže do naší továrny. Učíme je jak obsluhovat bez výcviku obvinění.
3. ve skutečnosti theres jiný levný a snadný způsob, jak vybrat. Každý stroj opouští výrobní závod s jednou knihou operace ručně. Yaou mohou přečíst manaul nejprve a seznámení se strojem. Pak můžeme získat video volání a vás naučí on-line jak se stroj.
4. Apart shůry výcvikový kurz, také poskytujeme záruka 1 rok pro všechny snadno zlomené části stroje pro svobodné a celoživotním technické servisní podporu.

5.jpg

Pokud existuje že nějaké problémy se stalo stroje, poskytneme řešení najednou.
Doufám, že bychom mohli navázat obchodní vztahy v brzy budoucí win-win!


Mezi tyto slavné plně automatický podlahovým materiálem řezání výrobci strojů Shuoying přesnost stroje je konkurenční plně automatický podlahovým materiálem řezací stroj zlatý dodavatel v Číně. CE certifikované produkty můžete získat od nás.
Hot Tags: plně automatický podlahu hutního materiálu výrobce, dodavatel čínské, zlatý dodavatel strojů, CE certifikované

You Might Also Like