Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat
Řezací stroj Cork Yoga Pad

Řezací stroj Cork Yoga Pad

Popis

Řezací stroj Cork Yoga Pad je široce použitelný pro řezání nekovových materiálů v různých průmyslových odvětvích pomocí řezačky. Například kůže, guma, plasty, plastové obaly, textilní a chemická vlákna atd.

Content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

POUŽITÍ A CHARAKTERY:
1. Cork Yoga Pad Cut Cut Machine je široce použitelný pro řezání nekovových materiálů v různých průmyslových odvětvích pomocí frézy. Například kůže, guma, plasty, plastové obaly, textilní a chemická vlákna atd.
2. Přijměte dvojitý olejový válec, přesný mechanismus ojnice s dvojitou klikou, který zaručuje, že hloubka řezu v každé řezné poloze je stejná.
3. Se speciálním nastavovacím mechanismem a vybaveným řezačkou formy a nastavením hloubky řezu je nastavení pojezdu jednoduché a přesné.
4. Lisovací deska řezání provádí pomalé řezání, když se dotkne řezačky formy, což může způsobit, že nedojde k žádné chybě velikosti mezi horní vrstvou a nejnižší vrstvou řezaných materiálů.
5. Centrální automatický systém mazání oleje zajišťuje přesnost stroje a prodlužuje jeho životnost.
6. Provoz je úsporný a jednoduchý, s nízkou chybnou funkcí, silným řezným výkonem a vysokou řeznou rychlostí.
7. Provoz s oběma rukama zajišťuje vysokou bezpečnost.


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Maximální řezná síla

200 tun

Rozsah nastavení zdvihu

0-160 mm

Rozsah pracovních stolů

50-210 mm

Velikost horní lisovací desky

1600 * 1100 mm

Velikost spodního pracovního stolu

1600 * 1120 mm

Hlavní výkon motoru

11 kW

Elektrické napájecí napětí

jako volitelný

Typ pohonu

hydraulický

hydraulický olej

46 # nebo 68 #

Barva stroje

podle potřeby

4.jpg

2.jpg

NAŠE SPOLEČNOST

Jiangsu Shuoying precizní strojní zařízení Co., Ltd. Se specializuje na výrobu hydraulického řezacího stroje, vysekávacího stroje, stroje na lisování za studena, vysokorychlostního krájení stroje, multi-blade pilového stroje, razicího stroje a takových dalších přesných strojů a obecných strojů. Naše společnost se rozkládá na ploše 14000m2, jako velký podnik v tomto odvětví máme silnou technickou sílu, kompletní výrobní zařízení, pěkné prostředí a pohodlný přepravní stav. Naše společnost se nachází v Yancheng City Dagang průmyslové zóně provincie Jiangsu a toto město se nazývá „China Shoe Machinery City“, které patří do oblasti National Spark Technology Concentration Area.

Vítejte v naší společnosti!


Hot Tags: výrobci korkových jógových destiček, dodavatel Čína, zlatý dodavatel, certifikováno CE

You Might Also Like