Cork Yoga Pad Die řezačka

Cork Yoga Pad Die řezačka
Podrobnosti o produktu

POUŽITÍ A CHARAKTERY:
1. Stroj je široce použitelný pro řezání nekovových materiálů v různých oborech řezačkou. Například kůže, pryž, plast, plastové obaly, textilní a chemické vlákna apod.
2. Přijměte dvojitý olejový válec, přesný dvojitý klikový mechanismus, který zaručí, že hloubka řezu v každé řezné poloze je stejná.
3. Díky speciálnímu nastavovacímu mechanismu a vybavenému řezačkou a nastavením hloubky řezu je nastavení jízdy jednoduché a přesné.
4. Lisovací deska řezu provádí pomalé řezání, když se dotýká řezačky, což může způsobit, že mezi horní vrstvou a nejspodnější vrstvou řezaných materiálů nedochází k chybě velikosti.
5. Automatický mazací systém centrálního zásobníku oleje zaručuje přesnost stroje a prodlužuje životnost stroje.
6. Operace je úsporná a jednoduchá, s malou poruchou, silným řezným výkonem a vysokou řeznou rychlostí.
7. Provoz s dvěma rukama zajišťuje vysokou bezpečnost.

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


Maximální řezná síla

200Tonů

Rozsah nastavení zdvihu

0-160 mm

Rozsah pracovních stolů

50-210 mm

Velikost horní lisovací desky

1600 * 1100 mm

Velikost spodního pracovního stolu

1600 * 1120 mm

Hlavní výkon motoru

11kW

Napájecí napětí

jako volitelné

Typ pohonu

hydraulické

hydraulický olej

46 # nebo 68 #

Barva stroje

podle potřeby

4.jpg

2.jpg

NAŠE SPOLEČNOST

Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co, Ltd se specializuje na výrobu hydraulických řezacích strojů, zemřít řezací stroj, stroje pro lisování za studena, vysokorychlostní krájení stroje, multi-blade řezací stroj, razící stroje a jiné stroje přesné a všeobecné stroje. Naše společnost se rozkládá na ploše 14000m2, jako velký podnik v tomto odvětví, máme silné technické síly, kompletní výrobní zařízení, pěkné prostředí a pohodlné dopravní podmínky. Naše společnost se nachází v Yancheng City Dagang průmyslové zóny provincie Jiangsu a toto město je nazýváno jako "Čína obuv strojní město", který patří do oblasti národního Spark Technology Concentration Area.

Vítejte v naší společnosti!


Mezi těmito slavnými výrobci korkových jóga padových řezacích strojů, Shuoying Precision Machinery je konkurenceschopná koroková jogová podložka pro řezání strojů se zlatým dodavatelem v Číně. Certifikované produkty CE získáte od nás.
Dotaz