Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat
Stroj na řezání ramen tkaniny

Stroj na řezání ramen tkaniny

Popis

Stroj je vhodný pro stříhání jednovrstvých nebo více vrstev kůže, plastů, lepenky, textilu a dalších materiálů formováním řezačky. Je ideálním řezacím zařízením pro obuvnictví, zavazadla a zavazadla, oděvy, automobily, umělecká díla, obaly, elektroniku a další průmyslová odvětví.

Content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Použití a vlastnosti

Stroj je vhodný pro stříhání jednovrstvých nebo více vrstev kůže, plastů, lepenky, textilu a dalších materiálů formováním řezačky.
Je ideálním řezacím zařízením pro obuvnictví, zavazadla a zavazadla, oděvy, automobily, umělecká díla, obaly, elektroniku a další průmyslová odvětví.

1. Pro výběr jsou k dispozici dva typy režimů řezání. Prvním typem je regulace malých tlakových stélek. Druhým typem je, že řezání přijímá inteligentní konstrukční funkci zpětné vazby tlaku bez nutnosti nastavení bodu řezu. Výška řezačky nemá žádný vliv na řezání a z každého řezného bodu lze dosáhnout ideálního řezného účinku.

2. Díky mazacímu systému podporujícímu statický tlak s dvojitým olejem umožňuje vertikální sloupec práci obsluhy snadnější, pružnější a šetří starosti.

3. Hlavní armatury jsou vyrobeny z vysoce kvalitních importovaných sestav, které mají vlastnosti jako spolehlivá kvalita, nízká hlučnost, vysoká účinnost a úspora energie.

Max. Řezací stroj

220 KN

Rozsah nastavení zdvihu

0-70 mm

Rozsah pracovních stolů

35 - 105 mm

Velikost otočného ramene

360-430 mm

Velikost spodního pracovního stolu

900 x 430 mm

Výkon motoru

1,1KW

Celkový rozměr

900 x 900 x 1350 mm

Celková váha

680 kg


produkty

Kontaktujte mě, pokud potřebujete pracovní video tiskového stroje.

Poznámka: Můžeme vyrobit stroj podle vaší konkrétní objednávky, například barvu, informace o motoru, pracovní stůl atd.

Hot Tags: tkanina houpačka rameno řezací stroje výrobci, dodavatel Čína, zlatý dodavatel, CE certifikováno

You Might Also Like