Plastové otočné rameno

Plastové otočné rameno
Podrobnosti o produktu

POUŽITÍ A VLASTNOSTI

Je vhodný pro řezání všech druhů jednovrstvých nebo vícevrstvých materiálů z kůže, plastu, lepenky, tkaniny a dalších malých nekovových materiálů. Je to ideální řezací zařízení pro obuvnictví, tašky a kufry, oblečení, automobilový průmysl, umělecké zboží, obalové materiály, elektrony a další průmyslová odvětví.

1. Dva režimy řezu pro výběr: (I) malý tlak (P) bezprostřední nastavení; (Ⅱ) Není potřeba nastavit výšku řezné zápustky díky použití inteligentního návrhu zpětné vazby (T), výška řezného lisu nemá vliv na hloubku řezu a každý řezný bod může dosáhnout ideálního výsledku řezání.

2. Stojan je opatřen samomazacím systémem dvojitého statického tlaku okruhu, který činí obsluhu snadnější a volnější při práci.

3. Hlavní součásti, které používají vysoce spolehlivé dovážené součásti, s nižší hlučností, vysokou účinností a úsporou energie.

4. Obsluha oběma rukama zajišťuje vysokou bezpečnost obsluhy.

Max. řezací stroj

270KN

Rozsah nastavení zdvihu

0-100 mm

Rozsah pracovních stolů

45-145 mm

Velikost kyvného ramene

500 * 500 mm

Velikost spodního pracovního stolu

1000 * 500 mm

Napájení motoru

1,5KW

Celkový rozměr

1000 * 1000 * 1400 mm

Celková váha

980kg


Mezi těmito slavnými výrobci plastových výkyvných ramen strojů Shuoying Precision Machinery je konkurenceschopné plastové rameno raménkových strojů se zlatým dodavatelem v Číně. Certifikované produkty CE získáte od nás.
Dotaz