Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Řezací stroj rozvoj zvýšení

Oct 15, 2017

(0,1 mm ~ 0,3 mm); řezu bez mechanického namáhání, řezací stroje žádné zkosení burr; vysoce přesné obrábění (řezání), ostří je malá, štěrbina je úzká (0,1 mm ~ 0,3 mm), nemůže být poškozen, nedošlo k poškození povrchu materiálu; NC programování, lze zpracovat libovolný plán, můžete naformátovat velké celé desce, řezání, bez nutnosti otevřít plíseň, ekonomické a šetří čas, žací stroj laser může snížit množství kovových materiálů, nerez, uhlíkatá ocel, legovaná ocel, železo, měď, hliník a jiných kovových materiálů.

Laserové řezací zařízení je obvykle používá ve struktuře portálovým jeřábem, samonosná, střední obráceným paprsku. Ale s laserem zpracování aplikací s vysokorychlostním, řezací stroj vysokou rychlost, vysokou stabilitu vývoje požadavků a kontrolu technologického rozvoje, portálové konstrukce s jeho jedinečné konstrukční výhody stát na světě tradiční modely, ale také mnoho dobře-známé značky laserové řezací stroj typ struktury, které výrobce použil.

Fiber laserové řezací zařízení v aplikacích řezání plechu, ve srovnání s tradiční CO2 laserové řezací zařízení, změna je mimo optické dráhy, řezací hlava, pomocný plyn. Laser lze přenášet přímo do stříhací hlavu přes optické vlákno, optické dráhy je stabilní a spolehlivé zajištění konzistence řezání celý rám a stroj není nutné mimo optické dráhy k ochraně plyn, nebude Vzduchový kompresor a další zpracování systému; laserové řezací hlavy po Kolimační, Focusing can obvykle být nakonfigurované ohnisková vzdálenost 125mm nebo 200 mm zaostřování zrcadlo, zaostřování objektivu a trysky by měly být vybaveny ochranné čočky k zaměření zrcadlo před kontaminací; Řezací stroj Vlákninový laser má dobrý ostření výkon, krátké zaměření, úzká Šířka záběru (až 0,1 mm), vyšší rychlost, vhodná pro rychlé řezání tenké desky.

CNC obráběcí stroje, které jsou běžně používané v několika lineární hřídele jednotky kuličkového šroubu, hřebenové, lineární motor. Kuličkový šroub se obvykle používá v nízkorychlostní malý výlet CNC obráběcích strojů; rýha se široce používá k dosažení vysoké rychlosti, velké cestovní; lineární motor používá v vysoké rychlosti, vysoké zrychlení řezací stroj, speciální konstrukce CNC obráběcích strojů. Kromě toho ozubené tyče a pastorku se dělí na dva druhy přímými a šikmými zuby. Šikmé zuby relativně rovné zuby, záběru plocha větší, zařízení a pohonem bude stabilnější.

Portálová konstrukce laserové řezací zařízení má dvě různé formy pohybu, je přesunout nástavba, stěhování, ale stůl pevné, druhý je nástavba pevná a tabulku přesunout. Pro velký formát, vysokorychlostní a vysoce výkonné laserové řezací zařízení obvykle ve formuláři první, řezací stroj protože tabulka s pohybem obrobku není vhodný pro vysokorychlostní a tlusté břitu. Bilaterální jednotka zajišťuje, že nosník je vyvážený a paprsek pracuje synchronně. A někteří výrobci řezání laserem pomocí portálové jednostranné drive, servomotor nainstalován v portálové paprsek jeden konec, řezací stroj a prostřednictvím dlouhé osy bude jezdit na druhý konec k dosažení dvojitým pohonem, jeden servo pohon. Jednostranný disk dělá nosníky na obou koncích síla asymetrie, ovlivňující přesnost synchronizace, snížit dynamický výkon machi