Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Jak nastavení střižnice výška a pokusů Řezání na cestách Head Press

Apr 07, 2017

Shuoying Precision Machinery doporučujeme následující jak nastavení výšky sečení kostkou a zkušební řezání pro cestování head stiskněte model.

1.Place plastový řezací podložka na pohybující hlavy lisu worktable.Then umístit řezací kostkou na základnu place.Make žací matrici ve střední poloze pojezdového hlavy.

2. Po spuštění machine.turn na přepínači nastavení, poté, co dal dva „řezání“ tlačítka zároveň rukou, bude punč hlavou klouzat dolů a stiskněte tlačítko na matrici cutter.Loosen rukojeť nastavení zdvihu, bude rukojeť stranu dolů do lowest.Lock držadlo na nejnižší place.Turn mimo puncher kolíku nastavení switch.The se automaticky vrátí zpět nahoru.

3.Take dolů řezací die.Place materiály, které mají být seříznuté na plastová základna plate.Mount odstřihu die.Simultaneously stiskněte dolů dvě děrování a řezací tlačítek na puncher kolíku pro zkušební řezání.

4. Vyjměte řezné die.If nožové lisovací vložky do základové desky příliš hluboko, otáčením jemné vyladění hlava clockwise.Then montáž žací kostkou opět na zkušební-cutting.If předmět, který má být řez není zcela odříznout, otáčením jemné vyladění hlava proti clockwise.Then montáž žací kostkou opět na zkušební řezání, až se objekt může být odříznut úplně.

5.During operaci, pokud puncher pin stoupá příliš high.rotate na zvedací výška knoflíku proti směru hodinových ručiček, aby se snížil po zbytečnému volnoběhu zdvih cestování a uložit v produktivním time.If žací kostkou není správně nebo umístěny případ jiných mimořádných událostí, prosím, rychle stlačte tlačítko nouzového zastavení, pak puncher pin zvedne zpět.

6.setting z řezačka die povrchových úprav.

7. Pokud stále máte nějaký problém .please nás kontaktovat.