Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Včetně obuvi Machinery: Pamatuj Five Points

Apr 14, 2017

Existuje mnoho boty stroje na prodej, jak nakupovat tyto výrobky žádoucí, není snadný úkol. Někdy prodejní personál a zákazníky tváří v tvář komunikace bude nevyhnutelně produkovat vysoce podezřelé iluze následující 5 bodů na pořízení doufat an továrny help bota zvolit správné obuvi.
1.Brand: Jedno Obchodník soustředit na svou vlastní značkou! Značka je symbolem podnikatelů a týmový duch. Brand za řadou kvality, zařízení, services.Such jako „Shuoying“ značku na boty vysekávání machine.Many slavné boty značky chtěli použít shuoying boty die řezací stroj pro svou vlastní produkci.
2.Functions: od vzhledu mluvení, většina obuvi stroje výrobní vzhled podnikových produktů jsou podobné, ale tam je rozdíl mezi skutečnou funkcí, což vyžaduje podrobnější prozkoumání. Často vedou k různým funkcím vašeho výrobku nemohou být zpracovány, nebo se může zpracovat pouze jeden produkt, univerzálnost není silná, a některé budou mít vliv na kvalitu produktu, jakož i náchylné k plýtvání, takže shuoying ukazují vám, že nejlepší způsob, jak přivést ve svých vlastních vzorcích to zkusit.
Možnost 3.Quality: Tato situace je poměrně specializovaný pro zákazníky, obecně opracované díly vnitřní kontroly kvality a procesu montáže výrobce může zajistit normální (s výjimkou opotřebení dílů), nakupované díly mohou být různé, v případě, že výrobci nejsou stejné kvality pro příslušenství, je náchylný k problémům s kvalitou. Konfigurace příslušenství od úrovně kvality je hlavním důvodem pro přímý důsledek problému kvality. Krátká doba nemusí najít žádný problém, ale dávno trochu problém vzniká. Takže při nákupu stroje boty Současně si přejí do hloubky uvnitř nahlédnout do konfigurace nakupovaných dílů. Nejlepším způsobem, jak dávat pozor na systematické, všeobecné bydlení části strojů jsou značky, původ a další zjevné znaky, takže při koupi správné boty strojní zařízení musí věnovat pozornost.
4.Price: cena je úplný seznam všech faktorů výše, obecně výrobci jsou vypočítány náklady. Zisk, zatímco oni by se brát v úvahu zájmy zákazníků, některé z nových produktů vyjdou vysoká cena je understandable.The zákazník může věnovat pozornost k ceně, ale nejdůležitější, že kvalita, funkce a služby.
5.Others: Zbytek je některé detaily, jako jsou síly a výkonu, vzhledu apod i jejich skutečná situace vyžaduje nějaké speciální požadavky. Pak se podívejte na servis Situace po-prodejní, bude základní moci koupit výrobky zbožným