Co je potřeba Při Instalovat Die řezací stroj

Co budete potřebovat při instalaci vysekávání stroj?

1.První, se musí postarat, aby si přečíst návod k obsluze před instalací a použitím výsekovými machine.Note: Před každou prací nebo údržby provozu, musí být přístroj odpojen od hlavního elektrického vedení.

2.TRANSPORT A HANDLING.:the stroj je dodáván na paletě a pokryté ochrannou plastovou fólií, nebo v otevřené nebo uzavřené dřevěné případu nebo bedny. Plastová fólie chrání pouze zařízení proti vlhkosti a prachu během přepravy; nemůže chránit stroj proti bouchání při nakládání a vykládání. Lis je přišroubován k paletě nebo na bedně základně ve třech bodech.

3.Machine Kontroly: Za účelem kontroly na škodu, může stroj utrpěly během přepravy, kontrolovat stav tiskových příkazů (alespoň zvenčí) a zkontrolujte, zda olej neuniká.

Před připojením zařízení k hlavní linii, zkontrolujte, zda je napětí stejné jako u stroje vytištěné na štítku připevněném k elektrickému poli. Je-li napětí nebo frekvence se liší od hlavní linie, požádejte o radu výrobce nebo obchodního zástupce.

4.Take péče ověřit, že vnitřek řezaného materiálu neobsahuje kovové záběr nebo podobný předmět, který bude nejen k poškození zápustky, ale také způsobit prudké odštěpené létání.