Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Vývojová direkce řezacího stroje

Jun 08, 2017

Die Cutting Machine je široce používán, princip fungování není komplikovaný, řezací technika je hlavně použití řezacího nože, ocelový nůž, kovová forma, ocelový drát, přes otisk, aby vyvíjel určitý tlak, do určitého tvaru . Pokud se celá tisková hmota stlačí do jediného grafického produktu nazvaného vysekávání; Pokud použití ocelového drátu v tištěném materiálu na stopách stop odchodových nebo ohybových značek nazývaných odsazení; Pokud použití yin a yang dvě šablony, vyhřívané na určitou teplotu, vytištěné na povrchu tištěného materiálu s trojrozměrným účinkem vzoru nebo písmo nazývá bronzing; Pokud je základním materiálem na jiném substrátu nazývaném pasta; S výjimkou zbytku původní části výrobku Pro odpad.

1. Tradiční nálepky obchodní známky tiskové výrobní podniky. Produkce do těžkých časů, produkce a prodeje klesá každý rok. Důvodem je, že výroba vysoce kvalitních výrobků, jednoho z vysoce účinných rotačních typových tiskových strojů a flexografických tiskových strojů, se zvyšuje potiskem a dokonce i efektivita výroby kruhového lisu je mnohem vyšší než přerušovaný tisk. - řezání za výrobními zařízeními.

2. Kruhové tlakové kulaté drátové řezání bude největší šarže tištěných obalových výrobků, nejlepší způsob, jak zemřít. Používá se pro linky flexografické tiskové výroby, tiskové lisy, kopírovací stroje na děrovanou tisk, rotační samolepky, ochranné známky s rotačními nálepkami, hlubotiskové linky na výrobu hlubotisků, jako je spojovací zařízení pro tisk a balení. S vývojem technologie tisku, zejména úrovně zpracování kruhového razicího bubnu, bude rozsah použití kruhového vysekávání více rozsáhlejší a bude dále zlepšena produktivita vysekávání.

3. S rychlým rozvojem polygrafického a obalového průmyslu se rozsah podniků rozšiřuje. Automatický zploštět trh se stroji na řezání strojů se bude i nadále rozšiřovat. Naproti tomu se bude navíc snížit, kromě nízké produktivity, intenzity pracovní síly operátora a dalších důvodů, že bezpečnostní technika je špatná, náchylná k nehodám, které mají nevýhody hlavního důvodu vozovky. Vzhledem k rozsahu čínského tiskařského a obalového průmyslu však bude rozdíl mezi velikostí tohoto zařízení mít určitý trh, stále bude hrát roli.