Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Automatické podávání Die Cutting Machine je tak komplexní zařízení

May 26, 2017

S vylepšením technologie tisku je Auto-feed Die Cutting Machine v našich životech hrát stále důležitější úlohu. Auto-feeding Die Cutting Machine je hlavní silou dokončovacího zařízení, s tím, že tiskový průmysl stále roste a rozvíjí, Řezání poptávky po operacích se také zvyšuje, proto musíme věnovat velkou pozornost provozu zařízení, včasné zjišťování problémů a vyřešení problému. Potom Auto-krmení Die řezací stroj v provozu toho, co je problém, musíme věnovat velkou pozornost tomu?

Během provozu zařízení musíme včas zkontrolovat rotaci částí, pokud je abnormální, musí být okamžitě vypnuto, aby se zkontrolovalo a upravilo odstranění abnormálního zvuku a pak výroby.

Papír je hlavně problém v automatickém podávání řezacího stroje předtím, než je třeba zkontrolovat, zda papír splňuje požadavky na proces, zda je chyba v povoleném rozsahu.

Provozovatelé musí být profesionálové, nefunkční personál nesmí provozovat zařízení, aby se předešlo nehodám.

Auto-krmení Die řezací stroj taková složitá zařízení, která musí mít spoustu spojovacích prvků, jako jsou šrouby z oceli, ne dotáhnout slova způsobí drcení okraje opotřebované nebo lepenky a tak dále; Pokud není pevný, způsobí to pádu.

Pro kontrolu místa je nutná kontrola značení železa, jestliže by měly být okamžitě odstraněny cizí tělesa.

Potřeba pravidelně instalovat mazací olej pro provoz zařízení, pravidelně kontrolujte, zda jsou volné šrouby, pojistný spínač citlivý.

Od roku 2002 se Čína stala největším spotřebitelem obráběcích strojů po celém světě. Čínská struktura průmyslu obráběcích strojů s rozvojem automatizačního průmyslu i nadále se přizpůsobuje, vysekávání strojů technologický pokrok také urychlil realizaci udržitelného rozvoje nové cesty k industrializaci. S přesností a efektivitou výroby obráběcích strojů jsou v roce 2013 také vyhlídky na trhu s CNC obráběcími stroji v Číně také nové změny. V současné době je většina obráběcích strojů používaných v naší zemi běžnými obráběcími stroji. Počet běžných obráběcích strojů je obrovský a bezpečnostní problémy jsou zvýrazněny. Proto se bezpečnostní otázky stávají hlavní překážkou jeho rozvoje. Zvýšení bezpečnosti, zlepšení bezpečnosti stroje, vyřešení problému nízkého stupně NC, časté poranění personálu, nízká úroveň bezpečnosti, efektivita výroby není vysoký problém. Po dokončení CNC obráběcích strojů, může výrazně zlepšit efektivitu zpracování a automatizace, inteligentní stupeň. Zmenšete možnost kontaktu obsluhy s nebezpečnými částmi; Operačním systémem a operačním rozhraním stále více a více ergonomických požadavků, může účinně snížit míru chyb obsluhy, snížit nehodu způsobenou nehodou.