Automatické tipy pro údržbu řezacího stroje

Přesné nastavení automatického řezacího stroje s automatickým lisováním zajišťuje, že přesnost předem standardní přesnosti klíčových parametrů, úprava přesnosti regulace zahrnuje širokou škálu faktorů, někteří operátoři často používají pouze systém předběžné kontroly, Tato metoda je nevědecká. Přestože systém předběžného ověření může zabránit tomu, aby papír nebyl na svém místě, papírový uchopovač papíru způsobený nespolehlivým posunem papíru a jinými problémy, ale pokud chcete opravdu přesně nastavit přesnost systému, musí být průměr sondy nastaven od 1 mm do 0,1 mm Přesnost alarmu, skutečnost, že to nelze dosáhnout. Proto by měl vzít v úvahu tlakový válec, čas papíru, boční regulace a další faktory, přesnost regulace se přizpůsobit nejlepšímu stavu.

Je velmi důležité, aby někteří operátoři vypnuli tuto detekční funkci pro automatický stroj na řezání papíru, který je extrémně nebezpečný, pokud je podáván do lisu Detekce normální a detekce papíru je uzavřena a jednou stisknutím Oddělení situace uvíznutí papíru, několik vrstev papíru bude okamžitě překrývá, způsobí dopravní nehodu, velké škody na zařízení a nehoda je velmi obtížné vypořádat.

Pravidelná výměna maziv, značkové jednopilotní automatické Die řezné stroje tovární dokumenty jsou velmi přísné mazací cyklus tabulky, různé části vybavení požadované mazadla značka, model, a zejména nahrazení mazacího oleje cyklu jsou podrobné nárok. Obecně platí, základní obchodní podniky v souladu s požadavky značky, model koupit maziva, ale neúmyslně na pravidelnou výměnu maziv. Mnoho pracovníků řízení mazání zařízení při výměně oleje se blíží, viz olej v palivové nádrži je stále velmi jasný, za cenu úvahy, aby se vzdal nahrazování nového plánu maziv, nechte zařízení pokračovat v chodu.