Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Řezací stroj řezná rychlost

Oct 15, 2017

S moderní strojní zpracování rozvoj průmyslu, pro neustálé zlepšování kvality a přesnosti řezání, zlepšit efektivitu výroby, snížit výrobní náklady je také vysoce inteligentní a automatické řezání funkci požadavek zvyšuje. Vývoj CNC řezací stroj musí splňovat požadavky moderní mechanické zpracování. Fréza je rozdělena na plamen fréza, plazmový řezací stroj, řezání laserem, řezání vodním, atd. Laserové řezací zařízení je nejvíce efektivní, přesnost řezu a řezací tloušťka je obecně malé. Rychlost řezání plazmový řezací stroj je také velmi rychlý a řezná plocha má určité svahu. Pálící stroj je zaměřen na těžký Ocelový materiál. Laserové řezací zařízení je nejvíce efektivní, přesnost řezu a řezací tloušťka je obecně malé.

Oblast použití

Řezací stroj používá s kovem a nekov průmyslu, obecně, porovnávání nekovových průmyslu bodů pečlivé, jako vybroušeného kamene, kamenné řezací stroj, vodní řezací stroj, viděl fréza, řezané tkaniny a plasty, chemická vlákna produkty s laserem řezací stroj, řezací kotouče, řezání kovových materiálů se pálící stroj, plazmový řezací stroj, pálící stroje, CNC řezací stroj uvnitř a ruční dva druhy velké, kategorie ruční, malé sportovní auto, poloautomatické, čistý manuální, CNC, portálové CNC řezací stroj, Konzolový typ CNC řezací stroj, stolní CNC řezací stroj, interfingering linky, nc fréz a tak dále!

náklady

Nejdražší laserové řezací zařízení, a také je druh high-tech precizní a nejefektivnější řezacího ústrojí, vodní řezačka, pálící stroj znovu náklady jsou relativně nízké, plazmový řezací stroj použití nejnižší cena (za kus)

V řádku výroby horní duté sklo nebo zlepšit výrobní řady vybereme automatické speciální řezák na sklo, ale v nákupu následující body:

Přesnost řezu I.

To je obecně povinen být pod 0,5 mm pro stavební průmysl třídu; Však požadavek pro automobilový reflektor je nižší než 0. Olmm. Výrobci strojů zajistit přesnost je obecně v plus nebo minus 0. 2 mm, ale to nemůže vidět Úvod Příručky k produktům, světlo by měl mít kompletní, když test přijetí řezání přesností programu, pro měření skutečné řezné přesnost výrobků, obvykle máme tucet testování vzorku povrchu. Otestováním, dokážeme plně pochopit rovinnost řezu platformy a řízení synchronizace systému kontroly.

2. řezná rychlost

Na předpokladu, že splňují přesnost řezu můžeme mluvit o rychlosti kvůli zkracování platformy, s nejvyšší rychlostí jeho oči, je obtížné určit, zda můžeme použít řezací stroj servopohon s softwarové simulace funkce ke kontrole Ať už otáčky motoru dosáhnout nejvyšší. Nechcete snížit řeznou rychlost, zvýšit přidáním a snížit rychlost. Osy mohou být zkoušeny samostatně a současně.

3. automatické sazbu optimalizace funkce

Tam na konci řezací stroj, zvážit náklady na zpracování a objemu zvláštnost kus práce, obecně není vysoce vzdělaní lidé vyschnout, což vyžaduje snížení provoz stroje je jednoduché a snadno pochopitelné, není moc složité, jinak bude skvělý cenově dostupné stroje nemohl dovolit trapné situaci. To je nejlepší mít funkci vyhnout vadu, protože domácí backplate sklo někdy má vadné výrobky. Graf knihovna zvláštní typ řezu by měl být více flexibilní, by graf CAD být schopen podílet se na rozložení.

4. Údržba je vhodné

Já / 0 a mechanické senzory na signál není vybavena příliš mnoho zbytečných spínač a lampa méně co nejvíc, protože jednou na nebo mechanické zařízení je mimo provoz bude mít vliv na řezací stroj, pravděpodobnost selhání součásti je nízká , méně kabelů je také menší, snadno najít chybu a nahrazení částí, nejlépe lze ladit na obrazovce všech i. / 0 signálu státu. Náklady na údržbu jsou důležitým faktorem, který musí být považovány za při nákupu stroje.

5. Úspora energie

Stejným způsobem, že požadavky na velikost řezu lze dokončit příležitosti ke snížení spotřeby energie může přinést mnoho výhod pro podnik. Jednou je k ochraně životního prostředí a úspory energie. Druhá je zachránit společnosti každodenní výdaje.