Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Die Cutting Machine Die-řezání při řešení Burst Line!

Oct 18, 2017

Někteří zákazníci se zeptali Xiao Bian řekl, že zemřít řezání stroje selhání, ale nevěděl, kde problém leží, a později s malou sérií výrobců popsal malou zemřít řezání stroje selhání, Xiaobian slyšel tyto případy, aby věděli, že forma Řezací stroj zemřít, když prasknutí , pak co je stroj na řezání zemřít, když to praskne? Obvykle o výrobku v plochém tlakovém řezacím stroji se provádí řezání nebo dokončení skládání, vtlačování na papírovou trhlinu. Tato porucha se často vyskytuje v těle stroje; jak řešit tyto situace? Pólový děrovač Xiaobian vám řekne;

Za prvé, tloušťka papíru (desky) je příliš velká, stručná útočná čára, tentokrát by měla být volba výšky řezného drátu rozumná.

Za druhé, ocelová deska po papíru po výbušné lince, tentokrát by měla být tenký papír.

Za třetí, tlak lisovacího stroje je příliš velký, když je výbušná linka, tentokrát by měla být snížena tlak, takže strana odpadu je odlišná.

Za čtvrté, zubovitá forma nebo konec papíru příliš tlustý, průsečík úzká, výbušná čára. Měla by být použita vhodná tloušťka lisovacího razníku, šířka zářezu mírně.

5, ostrý papír, nízký obsah vody, zvláště pomocí leštěného papíru s vysokou teplotou, řezání při výbušné lince. V této době, v zápustku před první vlhkosti papíru, lze použít k vodě papír na špatnou vodu, přidat jeho obsah vody, tak, že úroveň lehce ohebný, a pak zemřít řezací stroj. Po vysekávání, pokud krabici, když linku zlomu, na záhybu u vody, snížit situaci trhliny.

Šest, vytisknout vzhled velké oblasti modré nebo černé a jiné tmavé barvy pole, vyseknout po výbušné barvy, řádek prasknutí. Při tisku přidáváte inkoust nebo přidáváte inkoustové přísady do tmavého inkoustu, abyste zvýšili přilnavost inkoustu na papír, redukujte barvu výbuchu, vzhled trhlin.

Sedm, odřízněte hromadění papírového prášku ve štěrbině výbušné linie. Operátoři by měli okamžitě vymýtit čistý papír, cizí předměty a tak dále.