Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Die Cutting Machine pro širokou škálu aplikací

May 26, 2017

Die řezací stroj ve velkém přínosu pro lidský pokrok, s rychlým rozvojem vědy a techniky, v mnoha post-indických vybavení odrůd, čínská Die Cutting Machine výrobek technologie a industrializace dosáhla vysoké úrovně, hlavní znaky v následujících několika aspektů :

Nejprve se snížil dovoz obráběcích strojů, vývoz stále pokračuje. Podle celní statistiky: dovozy lisovaného formovacího zařízení v roce 2002 461, 25,219 milionu amerických dolarů; Dovoz v roce 2004 455 kusů, 26,028 milionů amerických dolarů; 2004 1 až 3 čtvrtiny dovozu 213 jednotek, 17.151 milionů amerických dolarů; Se očekává, že dovezou trendy v průběhu celého roku. Vývoz v roce 2007 činil 765 kusů, 1086,1 mil. Amerických dolarů; Vývoz v roce 2003 1066 jednotek, 13.893 milionů amerických dolarů; 2004 1 až 3 čtvrtletí vývozu 958 kusů, 15.591 milionů amerických dolarů, se očekává, že vyveze po celý rok loňského roku.

Za druhé, odrůdy Die řezačka splnit základní potřeby domácí tisk a balení průmyslu. Čína byla schopna vyrábět včetně automatického vyrovnání Die Cutting Machine, včetně ochranné známky Die Cutting Machine, nálepky značky Die Cutting Machine, kulatý tlak Die řezací stroj, kulatý tlak Die řezací stroj, ploché zemřít řezací stroj A další produkty, byl schopen K výrobě lisovacích linky pro spojovací linky, jako jsou: flexografické tiskařské stroje, hlubotiskové tiskařské stroje, samolepky, tiskové stroje na děrování vlnitého papíru a další zařízení pro vysekávání.

Die Cutting Machine je široce používán, princip fungování není komplikovaný, řezání technologie je hlavně použití řezání nože, oceli nůž, kovové formy, ocelový drát, přes otisk, aby vyvíjel určitý tlak, do určitého tvaru . Pokud se celá tisková hmota stlačí do jediného grafického produktu nazvaného vysekávání; Pokud použití ocelového drátu v tištěném materiálu na stopách stop odchodových nebo ohybových značek nazývaných odsazení; Pokud použití yin a yang dvě šablony, vyhřívané na určitou teplotu, vytištěné na povrchu tištěného materiálu s trojrozměrným účinkem vzoru nebo písmo nazývá bronzing; Pokud je základním materiálem na jiném substrátu nazývaném pasta; S výjimkou zbytku původní části výrobku Pro odpad.

Vývojový směr vysekávacího stroje

1. Tradiční nálepky obchodní známky tiskové výrobní podniky. Produkce do těžkých časů, produkce a prodeje klesá každý rok. Důvodem je, že výroba vysoce kvalitních výrobků, jednoho z vysoce účinných rotačních typových tiskových strojů a flexografických tiskových strojů, se zvyšuje potiskem a dokonce i efektivita výroby kruhového lisu je mnohem vyšší než přerušovaný tisk. - řezání za výrobními zařízeními.

2. Kruhové tlakové kulaté drátové řezání bude největší šaržou tištěných obalových výrobků, nejlepší způsob, jak zemřít. Používá se pro linky flexografické tiskové výroby, tiskové lisy, kopírovací stroje na děrovanou tisk, rotační samolepky, ochranné známky s rotačními nálepkami, hlubotiskové linky na výrobu hlubotisků, jako je spojovací zařízení pro tisk a balení. S vývojem technologie tisku, zejména úrovně zpracování kruhového razicího bubnu, bude rozsah použití kruhového vysekávání více rozsáhlejší a bude dále zlepšena produktivita vysekávání.

3. S rychlým rozvojem polygrafického a obalového průmyslu se rozsah podniků rozšiřuje. Automatický zploštět trh se stroji na řezání strojů se bude i nadále rozšiřovat. Naproti tomu se bude navíc snížit, kromě nízké produktivity, intenzity pracovní síly operátora a dalších důvodů, že bezpečnostní technika je špatná, náchylná k nehodám, které mají nevýhody hlavního důvodu vozovky. Vzhledem k rozsahu čínského tiskařského a obalového průmyslu však bude rozdíl mezi velikostí tohoto zařízení mít určitý trh, stále bude hrát roli.