Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Die Cutting Machine by měl věnovat pozornost a vyřešit sedm hlavních problémů

Jul 03, 2017

Za prvé, kvalita zařízení a přesnost montáže

Omezeno technickou úrovní výroby strojů pro domácnost, Die Cutting Machine, mnoho částí hrubého zpracování. Například přerušovaný mechanismus a hlavní hnací systém a řetězec mezi shodou a výrobní přesností přímo ovlivňují rychlost stroje, jestliže přesnost při montáži ovlivní přesnost řezání a způsobí šum. Dalším příkladem je tlakový mechanismus loketní tyče a pohyblivá plošina pro určení mezery je nepřiměřená, způsobí vibrace, ovlivní rychlost a přesnost.

Za druhé, intermitentní instituce, řetězce a krmení zubů

Plochý řezací stroj, který používá rovnoměrný indexovací vačkový mechanismus, je tvar vačky rozumný klíč. Těsnost řetězu na střední, příliš těsné nebo příliš volné ovlivní přesnost řezání. Plochý řezací stroj na podávání papíru je většinou pevný, ale při vysokorychlostním pohybu je stále snadné deformace, setrvačnost nouzového zastavení. Dobré zuby s vysokou tvrdostí a nízkou hmotností, úhlem a tlakem velikosti mírného.

Za třetí, přenosový systém

Aktuální pohon hlavního pohonu je poháněn motorem a šnekovým převodem. Šnekové převodovky jsou většinou spirálovité zuby, mělo by být poznamenáno, že když je šnekové kolo a šneková převodovka v podkruhu, jsou zuby a zuby mezi velikostí vůle vhodné. Vratná síla je příliš velká, šneková převodovka není hladká; Odpor je příliš malý, nepřispívá k toku maziv. Existuje iracionální tlakový úhel, který ovlivní plynulost přenosu.

Čtyři, vysekávací provedení, vysekávací nůž a pryž

Tyto tři jsou základní části vysekávání, jsou přímo spojeny s kvalitou vysekávání. Deska vyžaduje rovnoměrnou hustotu, nízkou hmotnost, vysokou tvrdost, dobrou flexibilitu, snadné zpracování, hladkou, silnou, nůžovou řadu zabudovanou po stabilitě a lze ji několikrát vyměnit. Okraj nože ostře, výška nože a velký nož se ohýbá. Tvrdost tyče z gumy by měla být mírná, nemůže tlačit okraj nože, ani odolnost není dostatečná.

Za páté, rychlost plnění a mechanismus určování polohy

V současné době je běžně používanou metodou nepřetržité podávání, tj. Přední strana a zadní kus papíru se vždy překrývají. Tato metoda je hladká, rychlá, ale rychlý posun papíru na umístění předběžné regulace má velký dopad, papír po vybočení nebo odrazu síly, což má za následek umístění není povoleno. Ideální řezací stroj by měl zajistit, aby rychlost řezání papíru současně, papír na podávací plošině co nejmenší.

Šest, vedení řetězu

Úloha vodicí kolejnice při polohování a ovládání řetězu. Tloušťka vodicí kolejnice by měla být vhodná a mohla by být vložena do řetězu. Vzdálenost mezi horní a spodní kolejnicí musí zajistit, aby řetězec byl hladký, příliš malý, aby se zvýšil převodový odpor; Příliš velký řetěz snadno porazit. Trajektorie vodicí kolejnice a délka řetězu mají také určitý vliv na výkon stroje.

Sedm tlakových institucí

Nejdůležitějším zařízením řezacího stroje je tlakový mechanismus. V současnosti je nejčastější mechanismus dvojitého kolena, klika se otáčí jeden týden, dělá aktivní plošinu dvakrát, než dosáhne nejvyšší mezní polohy. Aby byla zajištěna kvalita řezání, měla by být celá plošina nucena i při tlakovém tlaku. Pracovní plocha horní a spodní plošiny musí být rovnoběžná. Pokud je návrh nepřiměřený, způsobí nerovnoměrný tlak, prázdná jízda je příliš velká.