Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Jak funguje studený lis?

Jul 12, 2017

Cold Press Machine, my jsme v každodenním životě, práce jsou často používány, ale nevíte všechny na "hydraulický lis" zda vědět? Cold Press Stroj pracuje ve formě zhruba bodů: typ šroubu, hydraulický typ. Obecné hydraulické stroje Cold Press stroje výkon ve všech aspektech lepší. Hydraulický chladící stroj Hluk stroje je malý, rychlý zvedací rychlost. Hlavní komponenty hydraulického stroje pro lisování za studena hlavně: hydraulický systém, elektrický řídicí systém, tlaková deska a složení těla.

Hlavní struktura hydraulického stroje pro lisování za studena

Hlavně: hydraulický systém, elektrický řídicí systém, tlaková deska a složení těla.

Hydraulický systém: sestává z válce, palivové nádrže, olejového čerpadla, motoru olejového čerpadla, bloku regulačního ventilu a manometru. Nádrž je naplněna olejem, který čerpá olejové čerpadlo a pohání olej čerpadla. Olej se přivádí do válce připojením hadičky k tomu, aby válec fungoval. Odlehčovací ventil může způsobit, že lis v procesu vytlačování vytvoří protitlak, hraje hladkou roli, elektromagnetickou kouli. Ventil slouží k udržení tlaku nastaveného systémem a tlakoměr se používá k zobrazení tlaku.

Elektrický řídící systém: hlavně hlavní obvod a řídicí obvod, obvod pomocí automatických jističů, pojistek, AC stykače na motoru lisu, solenoidového ventilu, jako je přetížení, zkrat, ztráta tlaku a podpěťová ochrana.

Vyvažovací mechanismus desek: hlavně zvedací stojan, zvedací zařízení, rotační hřídel. Pevná rotační ložiska, levý a pravý dvou vyvážený stojan namontovaný na trupu. Dva konce rotačního hřídele jsou upevněny zvedacími ozubenými koly. Oba konce rotačního hřídele jsou osazeny ložisky tak, aby mohly pružně otáčet s rotačním hřídelem. Jakmile je zvedací plošina zvedána, zdvihací zařízení nevyváží regál? Otočte tak, aby byla přítlačná deska v procesu zvedání vždy vyrovnaná.

Deska: skládá se z horní desky a spodní desky. Horní a dolní deska jsou svařované profily a ocelový plech, pracovní rovina průměrnou frézou z velké frézy, aby byla zajištěna plynulá a hladká pracovní rovina. Horní přítlačná deska je spojena s válcovou tyčí válce a zvedání a spouštění přítlačné desky se provádí zvedáním a spouští válce. Pod tlakovou deskou přímo přivařenou k základně trupu. Celá konstrukce se upevní.

Trup: svařený ocelovou deskou, kompaktní konstrukce, dobrá pevnost.