Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Jak vyřešit problém Die řezačka není hladký papír

Oct 30, 2017

Existuje celá řada důvodů, proč není hladké, především pro deformace papíru papír, potištěný povrch je příliš hladká nebo způsobené jiné mechanické selhání.

(1) kniha není hladký vlivem deformace papíru

Vysekávání proces je konci proces tisku, papíru po mnoha procesů snadno vyrábět deformace, zejména po vysoké teploty, vysoký tlak leštění. Po filmu je mnohem vážnější deformace papíru, pak Feida často nemůže být hladký papír.

(2) od povrchu je příliš hladká způsobené papír není hladký

Po filmu povlakových produktů kvůli jeho povrch je příliš hladká, ale také na papír způsobil nějaké potíže. Za výše uvedených dvou případech zkušení operátoři udělá přípravné práce před papíru, jako například: zakládání papíru, přidejte nějaký papír v papíru klín nebo role papíru k udržení papíru předem, když papír předem, abyste hrát vedlejší, klepání papírování nebo rychlosti Die řezačky snížili, obvykle lze se tomuto problému vyhnout.

(3) mechanické selhání způsobené problémy krmení

Feida sání sání není dostatek, z papíru hromadu umístění na rovině není vhodné, pravidla nejsou přesné a jiných mechanických důvodů způsobí, že proces krmení papíru šikmo, listy, prázdné a další selhání. Jak dlouho obvykle umírají řezací stroj údržbářské práce a mechanické části úpravy vyhnout kvůli mechanické poruše způsobené problémy krmení.