Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Zavedení tří typů řezacího stroje

Jun 21, 2017

Dnes, Xiaobian s vámi na trhu společné stroje na vysekávání má tři kategorie: plochý tlačný stroj, plochý die-řezací stroj a kulatý tlakový kulatý zápustkový stroj.

Což všichni víme, že tři druhy strojů na řezání, které druhy trhu jsou rozsáhlejší? Jedná se o plochý tlakový stroj pro řezání plochých tlakových zařízení ve vztahu k jinému obráběcímu stroji s jednoduchou konstrukcí, snadnou údržbou, snadnou obsluhou, snadno vyměnitelnou zápustnou destičkou, vhodnou pro různé hmotnosti plechu, tvaru Přesnost řezání a Řadu výhod, takže má širokou škálu trhů.

Ale jeho nedostatky jsou také zřejmé, například potřebuje velký pracovní tlak, což má za následek pracovní sílu, nízkou efektivitu výroby. Jedná se o širokou škálu aplikací, vhodných pro skládání krabic, kartonů na pasty, kartonů pro řezání kartonů. \

Další malá série s vámi na plochém talířovém lisu: Die-Cutting Machine: plochá řezací stroj většinou z rané kruhové tlakové tiskárny Heidelberg z její transformace, její výhody jsou zřejmé: díky své práci je linka Kontakt, stroj v Vyvrtávání pouze malým tlakem, takže zatížení stroje je poměrně stabilní.

Nevýhoda spočívá v tom, že vzhledem k tomu, že stroj na řezání a lisovací váleček lze snadno válcovat a přemísťovat, rozsah použití je poměrně úzký. Je obecně vhodný pro vysekávání kartonů o hmotnosti nižší než 400 g / m2 a je zvláště vhodný pro řezání papíru a galvanické pokovování hliníkové fólie. Při procesu řezání papíru by měl být věnován pozornost směru papírových vláken, obecná by měla být rovnoběžná s válcem v axiálním směru, jinak by to způsobilo vážný jev roztažení papíru.

Finální malá série s vámi na kulatém tahu Die Cutting Machine: kulatý tlak Die Cutting Machine je nepřetržitý provoz bubnu, takže jeho pracovní účinnost ve vztahu k jinému Die Cutting Machine je nejvyšší, obzvláště vhodný pro hromadnou výrobu, ale Je právě díky své rychlosti řezání, což může někdy nezaručit požadovanou přesnost řezání. Je to stejné jako kruhový tlakový řezací stroj, použití principu lineového kontaktu k dokončení lisovacích prací, takže v řezacím stroji je malý tlak a distribuce tlaku je rovnoměrnější, takže zatížení stroje je poměrně stabilní.

Ale jeho verze Cut Cutting Machine je zakřivená do zakřiveného povrchu, takže v desce a desce na těžkopádnější, technické obtíže jsou poměrně velké, náklady na desku jsou poměrně vysoké, - snížení ceny nákladů o 25 až 100% vyšší. Okrouhlé obráběcí stroje s kulatým tlakem se používají hlavně pro řezání vlnitých výrobků a vysekávání na internetu s ochrannou známkou, současný podíl na trhu je velmi nízký.

Výše uvedený je rovný tlak Die řezací stroj, plochý tlak Die řezací stroj a kulatý tlak kolo Die řezačka tři typy Die Die Cutting stroj stručný úvod, doufám, že vám pomohou.