Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Úvod do faktorů řezacího stroje

Jul 12, 2017

Jaký druh řezacího stroje?

1, kruhový tlakový řezací stroj

Válec je ekvivalentní k válci otisků prstů, tlaku při řezání; Druhá je forma s válcovým nožem. Válcová nožová forma má dvě hlavní kategorie dřeva a kovu, bývalý převážně lisovaný velmi silný vlnitý karton, který má chemickou koroze nebo elektronickou rytí metodou zpracování kovových bubnových nožových forem, zejména pro samolepící etikety a řezání ochranných známek. Je také kovový válcový nůž zápustný je používán hlavně v high-end dlouhodobé produkty, použití drcení nebo smykový typ.

2, obráběcí stroj s kulatým tlakem

Kruhový tlak Die řezací stroj v aplikaci na trh zřídka, neexistuje žádný profesionální výrobce, zde je neopakovat.

3, plochý tlakový řezací stroj

Flat Die Cutting Machine je v současné době nejpoužívanějším nejčastějším typem, ale také většinou domácích i zahraničních výrobců.

1, Die řezání stroje děr-řezací deska, je-li tvar komplexu nebo uspořádáno mnoho živých dílů, a řezání bod je velmi malý, velmi málo, je snadné způsobit řezání při verzi. V tomto okamžiku by mělo být vhodné zvýšit počet bodů, pokud je to možné, by měla být délka délky obrobku a směr papíru tak, aby byly konzistentní.

2, jestliže je řezání elastického pásku (nebo houbičky) příliš pružné, nemůže papír úspěšně odrazit, způsobí také uvolněnou verzi. V této době by měla používat vysokou tvrdost, dobrou pružnost vysoce kvalitní elastické pásky (nebo houby).

3, řada tlaků je příliš brzy k zahájení malé verze důležitých důvodů. Po vysekávání, když je pohyblivá plošina dolů, ačkoli je papír z linky nože elastickou páskou (houbičkou), ale protože pružná páska (houba) je obecně vyšší než linka nože 2 až 3 mm, tentokrát Řada uchopovačů Spusťte pohyb, bude to díky elastické pásku (houbičku) stále přitisknout papír na podlahu vyřezávání a snadno se roztrhne papír způsobený uvolněnou verzí. V tomto okamžiku by měl být uvolněný přerušovaný mechanismus a spojovací hlavice nápravy hlavního kola, aby se pohyblivá plošina nastavila z horního mrtvého bodu o 7 až 8 mm (vlnité řezání, když řez by měl být 10 až 15 mm), řada tlaků se začala pohybovat .