Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Rafinační metoda hydraulické lisování za studena stroje

Oct 30, 2017

Hydraulické studené stiskněte stroj je chladné stiskněte stroj, oproti obecné studené stiskněte stroje, hydraulické lisování za studena ve všech aspektech dobrý výkon a nízká hlučnost, zvedací rychlost. Hydraulické lis studené práce nějakou dobu, třeba vyplnit studena lis hydraulický olej, konkrétní způsob tankování následovně:

1, paže umístěny paralelně se směrem na trati a zahněte doleva po 45 ° polohy, aby bloku válců pístnice plně vysunuto, tyč válce pístnice plně zasunuto, pomalu dolů boom, tak lžícovitá lopata na zem a pak zase z f motor, otevřete odvzdušňovací ventil nádrže, vytáhněte fungování popisovač, pedál několikrát uvolnit hmotnosti způsobené Zbytkový tlak v systému.

2, s benzínem důkladně vyčistit, kompenzátory, čerpadla a motorový konektor, vložte šroub olejové, palivové nádrže v horní části otvor pro plnění paliva a ve spodní části vypouštěcí a jeho okolí.

3, otevřete výpustný ventil oleje a spodní části oleje vypouštěcí zátku, aby všechny starý olej do nádrže na olej v oleji.

4, otevřete palivové nádrže odstranit palivové nádrže, odstranit palivový filtr, Kontrola spodní části nádrže a bok, roh zbytkového oleje obsahuje kovový prach nebo jiné nečistoty. Důkladně vyčistit nádrž, nejprve s diesel čištění dvakrát a pak použijte stlačený vzduch uvnitř palivové nádrže. Zkontrolujte vnitřní rohy zda existují zbytkový kal, nečistoty, atd., dokud vyčištění tak daleko a nakonec opláchněte novým olejem znovu.

5, demolice trubky.

6, odeberte filtr systému pro všechny filtr. Vyměňte filtr, je nutné pečlivě zkontrolovat filtr s nebo bez kovového prášku nebo jiných nečistot, takže můžete pochopit části systému opotřebení.

7, pusťte hlavní hydraulické čerpadlo, rotační motor, pěší motorové dutiny uvnitř starého oleje a naplněn novým olejem.

Hydraulické Cold Press MachineCold lis pro tankování metodu pro každý seznámit, pokud se zajímáte o obsah našeho Úvod, můžete procházet naše oficiální webové stránky nebo telefonní kontakt naši výrobci porozumět.