Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Vývojový trend řízení energetické úspornosti pro hydraulické řezací stroje

Jul 18, 2017

Vývojové trendy řízení spotřeby energie pro Hydraulic Die Cutting Machine.

V oblasti strojů pro řezání hydraulických strojů je cílem úspory energie nejen zlepšit palivovou účinnost, ale také dosáhnout řady efektů, které snižují náklady na používání. Podle údajů téměř 40% selhání strojního zařízení pochází z hydraulického systému a asi 15% poruchy pochází z motoru. Technologie šetřící energii může zlepšit poměr využití výkonu motoru, snížit ztráty hydraulického systému, napájecí systém a zatížit potřebný výkon tak, aby lépe odpovídal, snížil intenzitu práce motoru a hydraulických dílů, zlepšil spolehlivost zařízení při použití.

Z rozvoje domácího i zahraničního rozvoje má řízení energeticky úsporné hydraulické řezací stroje následující trendy:

1) poměrná kontrola elektro-hydraulického řízení poměru byla aplikována na strojírenské stroje od počátku 80. let a byla široce používána v hydraulických lisovacích strojích. Elektro-hydraulické proporcionální technologie používané ve strojírenských strojích, může ušetřit složité, velké hydraulické přenosové vedení, hydraulické parametry přenosu signálu elektrické energie, může nejen zrychlit reakci systému, a celý hydraulický lis řezání přesunout ovládání systému pohodlnější a flexibilnější. Po vstupe do 90. let, s vývojem výpočetní techniky, elektro-hydraulickým proporcionálním řízením se rozšiřuje další "inteligentní", elektrohydraulické proporcionální čerpadlo a aplikace proporcionálního ventilu, čímž se objevuje "inteligentní stroj pro hydraulické dělení. Zejména v následujících aspektech: Počítače mohou především automatizovat sledování hydraulického systému a provozních parametrů dieselového motoru, jako je tlak, otáčky vznětového motoru podle těchto parametrů a mohou automaticky řídit celý hydraulický lis Pohybovat systém běží s vysokou účinností a úspory energie.Za druhé, může dokončit některé poloautomatické operace, jako je ploché, sklon, atd., Snížit stupeň odbornosti řidiče, ale kvalita práce může být výrazně lepší Zatřetí diagnostiku poruch lze provést podle zjištěných provozních parametrů tak, aby se usnadnila údržba Hydraulic Die Cutt Stroj. Výkon hydraulického lisu se výrazně zlepšil.

2) řízení elektrického rozprašování se vznětovými motory je v tradiční mechanické regulaci otáček naftového motoru, přívod cirkulačního oleje vstřikovacího čerpadla paliva a počáteční úhel vstřikování oleje je ovlivněn rychlostí otáčení, což činí výkony vznětového motoru Obtížné se dále zlepšovat. Po použití na řízení efi naftového motoru může čerpadlo cyklu čerpadla a vstřikování paliva ubírat. Úhel již není ovlivněn rychlostí otáčení, a tak umožňuje hydraulický dělící stroj pracovat v nejlepším stavu a urychluje rychlost odezvy. Vývoj řídícího zařízení s dieselovým elektrickým rozprašovačem je důležitou součástí zlepšování energetické účinnosti hydraulického lisu.

3) řízení snímání zátěže bude od 70. let pokračovat v rozvíjení regulace zatížení a výrobci hydraulických komponent strojních strojů uvedli do provozu řadu souvisejících výrobků. Systém má dobrou energetickou účinnost a manévrovatelnost a dokonce i nekvalifikovaní řidiči se mohou rychle přizpůsobit. Proporcionální rozdělovací ventil dále podporuje technologii snímání zatížení při použití hydraulického stroje na řezání řezných nástrojů, usnadňuje manévrovací schopnost k vylepšování hydraulického lisu, řeší západní země kvůli nedostatku kvalifikovaného řidiče. Z tohoto důvodu bude poptávka v oblasti řízení řezání hydraulických strojů v rozvinutých zemích dále zvyšovat.

4) šest vícestupňových ventilů i nadále existuje Čtyřcestný systém snímání zatížení ventilu může poskytnout přesné ovládání, ale ne všechny situace vyžadují přesné ovládání a kvalifikovaní řidiči mohou také používat hydraulické řezací stroj pro snímání zatížení k dokončení přesné operace. Ještě důležitější je, že vysoká cena systému snímače zatížení omezuje jeho uplatnění v rozvojových zemích. V současné době mnoho světově proslulých výrobců strojů pro hydraulické dělení strojů, jejich produkty jsou oba pomocí čtyřcestného ventilu řízení zátěže snímání hydraulické Die řezací stroj, použili šest ventil hydraulický systém, jako je tok pozitivní a záporné řízení toku Hydraulic Vysekávací stroj. Zralé výrobní techniky a nízké ceny umožňují šesticestnému vícenásobnému ventilu pracovat.

5) k dalšímu zlepšení regulace ventilu a regulaci úspory energie v šesti obecných vícestupňových ventilech v hydraulickém systému, stále existuje mnoho míst, která mohou být zlepšena, jako je manévrovatelnost, úspora energie, protože továrna na hydraulické dělení je stále V zahraničním studiu.

6) multifunkční kombinace ke zlepšení výkonu Hydraulického dělícího stroje, kombinace různých energeticky úsporných opatření bude rozsáhlejší. V předchozím systému bylo hydraulické čerpadlo integrováno s mnoha funkcemi, ale kvůli omezením různých podmínek nebylo více než tři. Jak je znázorněno na obrázku 14 hydraulického čerpadla, integrovaný odpojený tlak, je řízení toku a funkce omezení výkonu, poměrně populární na trhu v současné době všechny druhy diagramu hydraulických čerpadel, má také řadu funkcí jsou integrovány. Díky vývoji hydraulické technologie je možné integrovat více funkcí na čerpadlo.

7) řízení variabilních parametrů, aby se lépe přizpůsobily všem požadavkům na zatížení hydraulických strojů, v případě dynamického systému některých součástí vnitřní kontroly již nebudou nastaveny parametry s pevnou hodnotou, ale mohou pracovat s hydraulickým lisovacím strojem Specifické situace a změny. Například při výrobě strojů řady EX Hitachi Hydraulic Die Cutting Machine lze nastavit diferenciální tlakový kompenzátor ventilového diferenčního tlaku podle provozních podmínek, což zvyšuje přizpůsobivost hydraulických dělících strojů. Lze předvídat, že v budoucnu může být nastaven více řídicích parametrů, čímž se Hydraulický dělící stroj efektivněji a jednodušeji provozuje.

8) řízení přizpůsobení čerpadla - motoru bude dále "inteligentní" pomocí řídicí techniky počítače, ovládání čerpadel a motoru odpovídajícím způsobem dále uvědomí "inteligentní", bude kombinace těchto dvou detailnější, realizovat integraci řízení . V tomto řízení může řídicí jednotka podle změn pracovních podmínek automaticky nastavit hydraulické čerpadlo a motor, zaručený výkon pro potřeby práce, dosáhnout co nejnižší spotřeby paliva.

company.jpg