Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Údržba a údržba studeného lisu by měla věnovat pozornost metodě

Jun 21, 2017

Jak se říká, dobré stroje pro udržení denní práce strojního zařízení na údržbu a údržbu nejenže mohou zlepšit efektivitu výroby a snížit náklady na údržbu, ale také lidé tvrdě pracují na mechanických produktech, emocionální výraz. Ale Linyi dřevo Linsen stroj říci je, že údržba je také věnovat pozornost metodám a technikám, nesprávná údržba nejen že nedokázal dosáhnout požadovaných výsledků, ale také na stroji nepředvídatelné škody, a podniku přinést nějaké ekonomické ztráty.

Údržba a údržba musí být prováděna zvlášť, denní údržba chladícího stroje zahrnuje:

1. Aby byl stroj udržován v čistotě, díly převodovky a otočné spoje by měly být mazány. Na stroji nehromažďujte nečistoty.

2. Zkontrolujte dobu příruby válce a válce a horní destička upevňovací příruby na šrouby jsou volné a včasné utažení; Zkontrolujte, zda je olejový okruh netěsný a včasný; Zkontrolovat polohovací válec na přítlačné desce a zvedací zařízení, použití stojanu;

3. Zkontrolujte olej v nádrži jednou týdně: je důležité zkontrolovat, zda je olej špinavý a včas vyměněn. Je olej dostatečný a vyplňuje čas? Hydraulický olej může zvolit hydraulický olej Great Wall 68 #, Mobil MOBIL: DTE26 proti opotřebení.

Údržba chladícího lisu v době provozu zahrnuje: obsluhu stroje podle správné provozní metody, je přísně zakázáno lisovat obrobek za původní rozsah zpracování. Obrobek je umístěn správným způsobem a tlak a nerovný tlak jsou přísně zakázány.