Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Údržba studeného lisu je velmi důležitá

May 26, 2017

Cold Press Machine je jedním z běžně používaných strojů v dřevozpracujícím průmyslu. Používá se hlavně pro lepení a dýhování deskového nábytku. Po použití lisu Cold Press stroj chlazeného lisu provádí údržbářské práce. Údržba studeného lisu má kompletní sadu norem. Když skončíme, jak zachovat studený lis? Zde pro každého představit.

1, po ukončení každé třídy musí vyčistit lis a ujistit se, že je šroub čistý.

2, týdenní turbíny, lopatky, zdvihací šroub pro mazání, zdvihací šroub a maticový plnicí olej. 3, olejový povrch válce by měl být udržován v rozmezí 25-45 mm, např. Olejový povrch pod 25 mm by měl být naplněn hydraulickým olejem, palivovou nádrží, musíte nejdříve v horní a spodní plošce vyložit více než 100 mm výškový blok a poté naplnit Provoz oleje. 4, otřesy pístu v pístu nebo ostrým zvukem, musí být plyn vypuštěn

5, je přísně zakázáno válec při použití cesty, zakázat tlak nebo úlevu tlaku dochází při zpracování.

Údržba studeného lisu je velmi důležitá, pouze údržba je správná, aby se snížila chyba studeného lisovacího stroje, aby se prodloužila životnost chladicího stroje, více studeného lisu souvisejícího obsahu, navštivte naši webovou stránku nebo telefonický kontakt s našimi výrobci, abyste se dozvěděli Více

Pochopte cenu stroje Cold Press, abyste nejprve porozuměli tomuto zařízení, nebo znáte cenu, ale nevíte, jak používat to, co to znamená! V Henan produkce Cold Press Strojní zařízení výrobci mají hodně, ale velmi obeznámeni s technologií Cold Press stroj není jen málo, pokud se chcete zapojit do projektu Cold Press Machine, musíme najít profesionální výrobce získat vybavení a služby.

Náš technický personál vám dnes poskytne vědecké poznatky o studeném lisu:

Stroj na lisování za studena, tj. Chladný a suchý kompresor. Množství vodní páry ve stlačeném vzduchu je určeno teplotou stlačeného vzduchu: snížení teploty stlačeného vzduchu ke snížení obsahu vodní páry ve stlačeném vzduchu, přičemž tlak stlačeného vzduchu je v podstatě konstantní a přebytečná vodní pára Bude kondenzovat do kapaliny. Studený a suchý stroj (zmrazená sušička) je použití tohoto principu pomocí chladicí technologie k sušení stlačeného vzduchu.

Stroj pro lisování za studena je rozdělen na šroubovací stroje pro lisování za studena a hydraulické stroje pro lisování za studena. Jeden šroubovací stroj pro studené stroje má turbínu, dlouhodobou údržbu, zranitelnou. Hydraulický lis na studené stroje. Snadná údržba bez časté údržby, vysoká účinnost. Cena za studený lis stroj, i když je stejný model na trhu se liší, a my chceme nabídnout nabídku může chtít Xinxiang Kim Li tesařskou prohlídku, společnost je různé typy studeného lisu stroj udržovat přiměřenou nabídku, a vždy uživatele Cenné setkání.