Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Důvod, proč se snižuje přesnost Die řezací stroj

Oct 18, 2017

Jeden na vysekávání nebo vysekávání verzi umístění nejsou povoleny. Dlouhodobé užívání stroje způsobí rámečku vysekávání nebo vysekávání plechu na umístění blokovat opotřebení, tak, že rozdíl je příliš velký a vést ke snížení přesnosti řezu. Umístění bloku by měla nahradit v současné době. Opotřebení lamel pro ležení na boku je že důležitým faktorem v boční polohy není povoleno. Umístění vytáčení není dost, aby dobré opotřebení, způsobí špatné umístění vedlejší přesnost polohování. Nahraďte boční polohování desky v tomto okamžiku.

Za druhé před a po umístění kyvadla umístění vzdálenost je příliš malá. Protože délka řetězu, sám má určité chyby, pokud umístění vzdálenost je příliš malá, pak přední a zadní umístění nelze vyloučit řetězec chyba, což ovlivňuje přesnost stříhání zemřít. V tuto chvíli by měl před upravit umístění šroubů, kyvadlo nebo po umístění kyvadlo cam pozici, tak, aby přední a zadní umístění rámečku zastavit zuby 2 mm ~ 3 mm, vzdálenost je odpovídající.

Za třetí záchytný tlak je příliš malé nebo je nerovnoměrné. Stane-li záchytnou aktivní zubní elasticita menší kvůli dlouhodobé užívání, způsobí papír uklouznout nebo spadne během procesu přenosu, který přímo ovlivňuje přesnost vysekávání. Nerovnoměrný tlak mezi úchopná zařízení, může dojít k procesu zkosení. V tuto chvíli by měl změnit aktivní zuby. Kromě toho pevné zuby v horizontální výška by měla být konzistentní, jinak může být v záchytný pruh papíru kolize nebo záchytný pruh papíru vrásky, ovlivňující přesnost řezu.

Proces přenosu čtvrté, lepenkové, opotřebení řetězu hlavní jednotky a slzu prodloužení, bude přímo ovlivňují přesnost polohování před vysekávání. V tomto okamžiku nahrazení řetězce. Občasné mechanismus nosit, což má za následek řady zubů v pozici zastavení nebo spusťte proces chvění, budou také ovlivňují přesnost stříhání zemřít. V tomto případě obecně pouze vliv na přesnost polohování, tentokrát, by měly být včasné údržby.

Výše uvedené čtyři body je přesnost stříhání pro die die řezací stroj není vysoké mechanické důvody, potřeby pro provoz a personál údržby na stroji dělat údržbu, včasnou kontrolu a údržbu zajistit, že nejlepší způsob fungování Die řezací stroj.