Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Pracovní princip sloučení Die řezačka

Oct 30, 2017

V současné době uživatelé požadavky vysoké kvality polygrafického průmyslu roste, hranolovitý design je také stále složitější. S cílem zachovat rozsah chyba ± 0,15 mm, je nutné vyzkoušet kvalifikované die řezací stroj. Ve stejnou dobu věnujte pozornost úprava dávky, zejména krmení stanice a papír k dosažení času předběžného nařízení.

Pracovní princip: plochý die typ die řezací stroj razicí platformu a tvaru řezacího mechanismu jsou ploché. Vzorník je pevná na plochý scéně a list se umístí na skle (spodní sklo). Práce, vysekávání plechu pevná pevná, deska tlak přes ojnice klikové hřídele vratného pohybu, takže platformu a přitlačována neustále spojka tlak, každý tlak bude čas k dosažení vysekávání. Společný byt tlak die řezací stroj s vertikální die řezačka a horizontální die řezačka, dva. V současné době řezačky Vertikální die především modifikovaný plochý tlak plochý tiskového stroje; a horizontální die řezací stroj struktury a černobílý tisk ofsetový tisk stroj je podobný částí na krmení, lisované části, materiální část a některé mají automatické čištění zařízení a dalších složek.

Výhody a nevýhody: na nátlak plochý die řezačka s dalším zařízením vysekávání má jednoduché konstrukce, snadná údržba, jednoduchá obsluha, snadno nahradit vysekávání odsazení desky, vhodné pro různé hmotnostní materiály, vysekávání a řadu výhod, takže to má široké škále trhů. Ale jeho nedostatky jsou zřejmé, například, potřebuje hodně práce tlak, výsledkem je pracnost, nízké výrobní efektivitu. Je širokou škálu aplikací, vhodné pro skládací kartony, vložit kartony, vlnitý box die řezu odsazení léčby, je používání běžných domácích spotřebičů vysekávání.