Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Tam byl období saturace na trhu pro Swing rameno Cutting Machine

Jul 18, 2017

Zde byla doba nasycení na trhu stroje pro stříhání ramen Swing Arm

Kamenné řezačky houpačka rameno do různých hloubky zpracování řezaného kamene, může být zpracování do kamene méně než 1 m3, může se obrátit, výrazně šetřit kamenné zdroje, také přispívá k ochraně životního prostředí. Různé typy kamenných materiálů mohou být obrobeny a obrobeny s vysokou účinností a efektivním využitím malých kamenných materiálů, aby se výrobní náklady snížily. Při obrábění se řezání řezáním provádí ručním dělením, poloautomatickým řezacím strojem s otočným ramenem a řezacím strojem pro numerické řízení ramene. Ruční řezání je flexibilní a pohodlné, ale ruční kvalita řezání je špatná, chyba velikosti je velká, materiál je velkým odpadem, následné zpracovatelské zatížení je velké a pracovní poměr je špatný, produktivita je nízká.

Poloautomatický řezací stroj se šikmým ramenem, kvalita řezaného obrobku je lepší, protože používá řezací zápustku, není vhodná pro stříhání jednotlivých kusů, malých šarží a velkých dílů. Jiné typy poloautomatických houpaček Řezací stroj s kývavými rameny snižuje pracovní náročnost pracovníků, ale funkce je jednoduchá, vhodná pro některé části řezání s pravidelnějším tvarem. Ve srovnání s ručním a poloautomatickým řezacím režimem může řez CNC efektivně zlepšit efektivitu a kvalitu řezání řezání desek a snížit pracovní sílu obsluhy. Spolu s rozvojem moderního strojírenského průmyslu se zlepšuje i efektivita práce a kvalita výrobků při řezání desek. Proto je tržní potenciál CNC Swing Arm Cutting Machine stále velmi velký a tržní vyhlídka je optimističtější.

Odvětví trhacích strojů s kloubovými rameny se objevilo ve fázi nasyceného stavu, některé nové podniky nepřetržitě zaplavovaly do průmyslu, vznik výroby je v plném proudu na trhu, některé problémy, jako je nedostatek inovací v naší zemi. Za druhé kvůli keramickému průmyslu v naší zemi dosud nebyly zralé a specifikace, a poptávka na trhu je velká, což dává prostor malým podnikům přežití, ale jedna věc připomíná: v důsledku keramického průmyslu je konkurence velmi ostrá, surová Materiálová cena je vysoká, což vede k tomu, že některé podniky používají méně kvalitní suroviny, snižují výrobní náklady, takže kvalita výrobků není zaručena. Ačkoli neexistuje méně intenzivní cenová válka, ale pro tento druh jevu stále existuje, jestliže vaše společnost POUŽITÍ je tento druh metody, tak finále je jeden falešný krok může ztratit hru.

Technika řezání dlaždice Swing Arm Cutting Machine

Keramická dlažba je v procesu řezání, když je řez nůžky nůžek tenké, cihla okraje, které keramické dlaždice lisuje crack je stále krásnější. Naopak, čím hlubší a silnější jsou linie nože, tím spíše nakloněné dno z cihel, tím více nakloněné a dokonce zubaté. Foshan Swing Arm řezací stroj sdílet dovednost použití Swing Arm řezačka:

1. Nepoužívejte nože pro stlačování cihel při provozu řezacího stroje s kývavými rameny.

2. Při řezání řezacího stroje přetáhněte "rukojeť" do horní ovládací polohy, abyste zabránili kolizi listu s dlaždicí. Nůž nebude použit z důvodu vady.

3, řezací stroj, řezání výkyvného ramena k tlačné tyči na zadní straně, nechat světlo nože tlak na keramické dlaždice, vhodný vřeteno před předáním dopředu k zajištění štěrbiny, přítlačné patky kladené na keramické dlaždice, klepněte na zadní konec tlačí a Rukojeť, keramická dlažba může být jako prasknutí jizev.

4. Stroj na řezání výkyvných ramen pro archaizaci nebo jiné konvexní konkávní a jiné dlaždice, prosím vyměňte nůž! Keramická dlažba drsného povrchu zkrátí životnost pilového kotouče.

Jaký je stav řezacího kyvadla v naší zemi?

Soustružnický řezací stroj v současné době převažuje na trhu typu 8-16, který se používá při zpracování terasovitých cihel, podlahové podlahy, vnitřní stěna úhel 45 stupňů a další jednorázový konec, lesk vysoké kvality. Bavte se širokou keramickou obkladačskou továrnou.

Výhody: stroje a zařízení na výrobu keramických dlaždic, nyní je nejdůležitějším nástrojem pro obrábění kloubových ramen, kombinace kloubových ramen, které se nejprve používají při zpracování kaskádových cihel, kotevní linky a jiné profesní keramické zpracování, výhody, vysoké přesnosti obrábění, rychlosti a rychlosti obrábění. Další charakteristiky.

22t 27t automatic hydraulic swing arm cutting machine.jpg

side.jpg