Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Tři faktory, které ovlivňují tlak řezacího stroje!

Jun 21, 2017

Vysekávací stroj se používá hlavně pro odpovídající nekovové materiály, samolepky, vtokové a bronzové operace, pasty, kovové formy, ocelové dráty apod., Prostřednictvím otisků, které vyvíjejí určitý tlak, tištěná nebo lepenka válcovaná do určitého tvaru . Znáte faktory, které ovlivňují tlak řezačky? Nás víc vysvětluje Xiao Bian.

1, délka nože, čím delší je celková délka výrobku, tím větší je odpor formy, tím vyšší je požadovaný tlak.

2, tloušťka a tvrdost výrobku, řezací stroj v odříznuté kartonové desce a plastické deformace z kartonu způsobené tím,

3, ocelové nožové podložky tvrdosti a oblasti pásky, stroj na řezání by měl být založen na tloušťce kartonu, aby zvolil vhodnou tvrdost designu pásu a páska musí být příliš široká, je nejlepší řezat Do malých kusů, na obou stranách, což snižuje tlak potřebný pro řezání.

Vysekávací stroj se používá hlavně pro odpovídající nekovové materiály, pastu, automatický odpad, vysekávací stroj s ocelovým nožem, průmyslem kovových forem, potiskem pro vyvíjení určitého tlaku, potištěným nebo kartonem válcovaným do určitého tvaru, Pak Znáte bezpečný provoz řezacího stroje? Nás víc vysvětluje Xiao Bian.

1, zaměstnanci před použitím vyčnívajícího stroje musí být přísně před zahájením výcviku, pochopení znalostí o provozní bezpečnosti.

2, zkontrolujte, zda zařízení může být normální provozní zařízení, že na zařízení nelze ukládat žádné předměty, aby nedošlo k rozdrcení nebo poškození zařízení, často k zařízení, jako jsou maziva.

3, stroj v opravě, nastavení, oleji, čištění údržby musí být v zastaveném stavu a bezpečnostní kryt přístroje otevřít tlačítko pro zajištění stisknutí.

4, sklopte, nainstalujte šablonu, musíte otevřít nastavení ochrany a pečlivě zkontrolovat, zda je upínací přípravek bezpečnostní.

5, je přísně zakázáno poškození zařízení v bezpečnostních a ochranných zařízeních, při použití strojů na řezání, dodržování bezpečnostních pravidel, přestat používat čas, který má být umístěn v přiměřené poloze, takže stroj Nemůže být poškozen Osobní bezpečnostní problémy.

Výše uvedené je Xiaobian vysvětlit některé z vašich prací na bezpečný provoz řezací stroj, chcete použít stroj na řezání razítka, když pomoc.