Kontaktujte nás+8613961933676

Hledat

Jaké jsou faktory, které ovlivňují tlak Die řezačka?

Sep 27, 2017

Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují tlak matrice řezací stroje:

1. délka ocelový nůž, tím déle celková délka výrobku, tím větší odpor plísně, tím větší tlak potřebné.

2. tloušťku a tvrdost výrobku, větší množství potřebné pro die řezání strojní lepenky a způsobit plastické deformace lepenky k vytvoření odsazení

3. ocelový nůž podložky tvrdosti a pásky, die řezačka by měla být založena na tloušťka kartonu zvolit odpovídající tvrdost proužek design, a pás musí být příliš široká, že je nejlepší nakrájíme na malé kousky , Na obou stranách, což snižuje tlak potřebný pro vysekávání.

Jaké jsou prvky množiny zemřít?

1. Vyberte typ objednávky barvu. Barva typ GCR a ECR jsou dva, GCR pro komponentu šedé místo toho ECR pozadí odstraněn, je doporučeno používat GCR formuláře.

2. k určení výsekové stroje černá verze tónové křivky, když obrázek součástí šedé méně, obvykle černé verzi známka výsekové stroje v černé verzi. Pokud je obraz vysokou sytost, vysoký kontrast umělecké fotografie, černá verze lze nastavit na krátké kontrastu kontrast černé verzi, je-li obraz šedý součástí většiny dlouhodobé použití výsekové stroje černá verze.

3. černá verze maximální omezení různých typů originálů by měla mít různé hodnoty, může být 70 – 90 %, běžně používané je 85 %.

4. celková množství inkoustu jménem čtyřbarevná linie a maximální hodnotu, jako jsou potažený papír posun, žádoucí 330 380 %, zatímco na novinový papír byl asi 260 %.

5. ochranné známky výsekové stroje pozadí zisk hodnota je hlavně zvýšily v tmavém tónu hodnotu, pokud původní tmavý tón úroveň, pak hodnotu lze zvýšit, jinak menší, tím lépe.